Додатоци за резервоарот со брада змеј - подлога за лариум на рептил за леопард геко | змија | гуштер | желка | камелеони - нелепливи рептили за миленичиња за миленичињ?
  • Неодамнешно

Додатоци за резервоарот со брада змеј - подлога за лариум на рептил за леопард геко | змија | гуштер | желка |

DEN 303.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Материјал пријателски за кожата : Не-абразивниот материјал и текстурираната површина се пријателски расположени кон канџите и кожата на влекачи, помагајќи да се спречат лизгање и повреди на зглобовите Широко користена : Подлога за лариум на рептил за многу видови на влекачи, како што се желки, змии, камелеони, гуштери, брадести змејови, игуани, инсекти, итн. Може да се користи и за лагер за миленичиња, аквариум тепих, постелнина, пилешко месо, итн . Водоотпорен и издржлив : Мат со рептил е водоотпорен, дише, издржлив и нема да го апсорбира измет за миленичиња, што може да обезбеди удобна и здрава животна средина за нашите миленици. Бесплатно сечење : Вкупната големина на матката за тепих на влекачи е 17,5*78,7 инчи, погодна за разни кутии и куќи за влекачи, можете слободно да ги намалите потребната големина и форма според различни контејнери за хранење, лесен за инсталирање и употреба. Лесно за чистење : Тепихот со брада змеј може да се пее и може да се користи. Едноставно извадете го тепихот на влекачи, тресете ја нечистотијата, исплакнете со ладна вода и закачете се да се исуши пред да продолжите да го користите. Материјал пријателски за кожата : Не-абразивниот материјал и текстурираната површина се пријателски расположени кон канџите и кожата на влекачи, помагајќи да се спречат лизгање и повреди на зглобовите. Широко користена : Подлога за лариум на рептил за многу видови на влекачи, како што се желки, змии, камелеони, гуштери, брадести змејови, игуани, инсекти, итн. Може да се користи и за лагер за миленичиња, аквариум тепих, постелнина, пилешко месо, итн . Водоотпорен и издржлив : Мат со рептил е водоотпорен, дише, издржлив и нема да го апсорбира измет за миленичиња, што може да обезбеди удобна и здрава животна средина за нашите миленици. Бесплатно сечење : Вкупната големина на матката за тепих на влекачи е 17,5*78,7 инчи, погодна за разни кутии и куќи за влекачи, можете слободно да ги намалите потребната големина и форма според различни контејнери за хранење, лесен за инсталирање и употреба.