Brightech Постави сфера Подот и масата за маса за дневна соба, модерна светлина од средниот век 2 светло за спална соба, светли LED светилки за канцеларии, современ декор н
  • Неодамнешно

Brightech Постави сфера Подот и масата за маса за дневна соба, модерна светлина од средниот век 2 светло за

DEN 1408.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Безбедно и стабилно : Ставете ја ламбата на подот на сферата Брајтх во кој било простор во вашиот дом со мир на умот Стоечката ламба има пондерирана база што нема да се мавта околу домашни миленици или деца. Целото стакло е спакувано безбедно за да се избегне кршење, а LED -сијалицата не создава топлина, така што нема да влијае на собната температура. Стоечката LED светилка има лесен за употреба на педал, така што можете да ја исклучите стоечката ламба со едноставна чешма на стапалото. 20 -годишен живот Топло бело LED светилки (2) Вклучени и лесно склопување : Оваа ламба Brightech вклучува две LED светилки оценети на последни 20,000 часа, што може да додаде до 20 -годишен живот со нормална употреба (околу 3 часа / ден). Вие нема да мора да замените сијалица и да заштедите до 90% на вашата електрична сметка во споредба со халогени или блескави светилки. Исто така, уживајте во лесното склопување, кое често се прави за помалку од 5 минути, или најмногу 10. Нијансите се исто така внимателно и безбедно спакувани за да се спречи кршење. Прекрасен декор за дневна соба : Додадете ја светлината ламба Brightech во дневна соба за елегантен и софистициран изглед без да потрошите премногу. Вклучува незабележани глобуси и едноставен печат за естетска резолуција што одговара на средниот век, азиски, современи и модерни простори. Сјајот на месинг материјалот ги надополнува дифузните нијанси за прекрасен изглед. Гаранцијата : За разлика од другите брендови, нашите подни ламби се изградени за да траат, а ние стоиме зад тоа. Затоа Brightech USA нуди 3-годишна гаранција водечка во индустријата што опфаќа дефекти, дефекти или ненадејни неуспеси на вашата стоечка ламба кога ќе се купи преку нас. Благодарение на нашиот пријателски тим за поддршка на САД со седиште во САД, ќе се одморите лесно да знаете дека вашата подни ламби има поддршка на која може да му верувате. Подна ламба компатибилна со Echo & Alexa : Оваа стоечка ламба има топла, убава светлина што создава пријатна, удобна и добро осветлена простор за секоја просторија. Како алтернатива на непријатните надземни светла, оваа под -ламба за дневни соби има мека, но изобилна светлина за затворени простори.