Алатка за отстранување на главникот на Jikiou Staple Puller за училишна канцеларија Дома 3 пакувања алатка за отстранување на делови со безбедносно заклучување, црно
  • Неодамнешно

Алатка за отстранување на главникот на Jikiou Staple Puller за училишна канцеларија Дома 3 пакувања

DEN 111.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔ 【【Брзо и лесно решение】 Стејпл отстранувачи со остри и сјајни заби за да бидете сигурни дека ќе добиете дури и најпознатите тврдоглави, тоа е одличен подарок за вашите колеги, деца, соученици, пријатели или наставници ✔ 【Заклучување на безбедноста】 Пакетот на најголемиот дел од вредноста содржи 3 отстранувачи на црна глава. На страната има копче за безбедносно заклучување, не само што заштедува простор удобен за носење, туку и може да избегне гребење со остри заби кога е затворена, ве молиме, видете ја третата слика за работа. ✔ 【Стил на вилица】 Класичен и сигурен дизајн на стилот на вилицата, отстранувањата на Стејплс можат лесно да ги отстранат главните делови без да кине хартија, никогаш не грижете се дека вашата хартија ќе биде солза. Основите на билтенот може да се отстранат едноставно. ✔ 【Екстра-широки прсти за прсти】 Пластичните држачи се контурирани за удобна контрола, зашилени метални заби слајд под главни делови и блиски зашилени метални заби нагоре и надолу за отстранување на стандардни степени (како што се 24/6,26/6) или бр. ✔ 【Надграден квалитет】 Направено од силни издржливи пластични прсти и сјајни метални градежни метални хром, мазната шарка и пролетта ви дава поголема контрола, алатките за отстранување на главните страни се лесни, без напори, анти-кариери, идеални за училиште, канцеларија или дома. ✔ 【【Брзо и лесно решение】 Стејпл отстранувачи со остри и сјајни заби за да бидете сигурни дека ќе добиете дури и најпознатите тврдоглави, тоа е одличен подарок за вашите колеги, деца, соученици, пријатели или наставници. ✔ 【Заклучување на безбедноста】 Пакетот на најголемиот дел од вредноста содржи 3 отстранувачи на црна глава. На страната има копче за безбедносно заклучување, не само што заштедува простор удобен за носење, туку и може да избегне гребење со остри заби кога е затворена, ве молиме, видете ја третата слика за работа. ✔ 【Стил на вилица】 Класичен и сигурен дизајн на стилот на вилицата, отстранувањата на Стејплс можат лесно да ги отстранат главните делови без да кине хартија, никогаш не грижете се дека вашата хартија ќе биде солза.