Thread M8x45mm Thread 304 не'рѓосувачки челик хексадецимален клуч за завртки на капакот на капакот на капакот на капакот 5 парчиња (M8x45mm Rosca 304 Tornillo de Cabeza Hexagonal de Acero Inoxidable Tornillo de Ca
  • Неодамнешно

Thread M8x45mm Thread 304 не'рѓосувачки челик хексадецимален клуч за завртки на капакот на капакот на капакот на капакот

DEN 537.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тип на погон : Хекс штекер; Стил на глава : глава на капачето на штекерот; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Содржина на пакетот : завртки за капаче на главата на штекерот 5 парчиња X HEX; Име на производот : завртки за капачето на главата на хексадецималот; Големина на низата : M8x45mm/0,3 "x1. Тежина : 103g; Главна боја : Сребрен тон. Тема на темата : 1,25мм; Вкупна должина : 53мм/2.1 "(Paso de Rosca : 1,25 mm; Longitud Total : 53 mm/2. Големина на главата : 13x8mm/0,5" x0.3 "(d*H); Hex ширина : 6mm/0.24" ( Tamaño de la Cabeza : 13x8mm / 0.3 '' (d * h); Ancho del Hexágono : 6mm / 0. Погон Тип : хексадецимален приклучок; Стил на глава : Глава за капаче за капаче; материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Содржина на пакетот : 5pcs x Хекс -шрафски капаци на капакот на главата; Име на производот : завртки за капаче на главата на приклучокот; Големина на конецот : M8 X45 MM/0,3 "x1. Тежина : 103g; Главна боја : Сребрен тон. Теч за навој : 1,25мм; вкупна должина : 53мм/2,1 "(Paso de Rosca : 1,25 mm; Longitud Total : 53 mm/2. Големина на главата : 13x8mm/0,5" x0.3 "(D*H); Hex Width : 6mm/ 0,24 "(Тамањо де ла Кабеза : 13х8мм / 0,5 '' x0.3 '' (d * h); Ancho del Hexágono : 6mm / 0. Завртки во 304 материјал од не'рѓосувачки челик. Компонента за фиксирање, индустриски и градежни сврзувачки елементи. Користени широко во домашниот и канцеларискиот апарат, комуникациските капацитети, собранието на бродот и друга индустрија за машини. Опис во Spanish M8x45mm Rosca 304 Tornillo de Cabeza Hexagonal de Acero Inoxidable Tornillo de Cabeza Hueca Tornillos de Cabeza 5pcstipo de Compulsion : Conector Hexagonal; Естило де ла Кабеза : Кабеза дел Касквило дел Заткало; Материјал : Acero Inoxidable 304 Contenido del Paquete : 5pcs x Tornillos de Cabeza Hexagonal de Cabeza Hueca; Номбре дел Продукција : Торнилос де Кабеза Хексагонална де Кабеза Хуека; Tamaño de Rosca : M8x45mm / 0.8 '' (d * l) пезо : 103g; Директор на боја : Тоно Плајопасо де Роска : 1,25 мм; Долгост вкупно : 53 mm / 2.