Жени Обични Боемски Кратки Ракави Лабави Цветни Печатени Секојдневни Со Џебови Долг Макси Летен Фустан За Лулашка На Плажа
  • Неодамнешно

Жени Обични Боемски Кратки Ракави Лабави Цветни Печатени Секојдневни Со Џебови Долг Макси Летен Фустан За Лулашка На

DEN 127.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Полиестер Машинско Перење. ?Материјал : Добар Квалитет, мек, растеглив, дише. Тоа е доста добро прифатено од жените за кул и свеж летен стил. Опуштено вклопување и лесен, пријателски за кожата за носење. Рачно / машинско перење, закачете суво, не избелувајте. Карактеристики : тркалезен врат,прилагодлив ремен за шпагети,без ракави,без грб,завој,со џебови,раб на возбуда,еднобојна боја,големи фустани за нишање, фустан на плажа. Погоден за плажа,одмор,клуб,ноќно излегување,секојдневен живот,забава,коктел,меден месец,денот на вљубените,бременост,годишнина,свадба,работа,одмор,домашна облека,излегување,надвор,патување,запознавање,патување,улична облека, вечер итн. Ткаенината е добра еластичност и поудобна,можете да го промените и стилот со ремени,ѓердани,палта и покривки,совпаѓање со потпетици или сандали за фантастичен изглед. бели фустани за жени невестински туш девојки елегантни секси тинејџери свадба јуниори дипломирање плус големина надвор од рамото фустан за жени лето плус големина бодикон формални секси црни лелеави фустани за жени бохо плус големина кратки макси долги со ракави лето бела пролет женски фустан панталони чевли сандали блузи кошули шорцеви чорапи за работа ниска пета и блузи розова облека за жени девојки секси елегантни чевли кошули забава плус големина цветен фустан за жени со ракави макси плус големина кошула мажи миди џебови y2k. ? Карактеристики : Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Сезона : Лето : Женаматеријал : Полиестердекорација : должина Без Облека : должина на Долги Ракави : Кратка Јака : Тип На Тркалезна шема На вратот : Печатен Стил : Дневна/Секојдневна/Плажасилхуета : А-Линија што добивате : 1 Х Фустан Специјален цветен печатен дизајн. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.