Атскск Полицајци Предизвик Монета За Спроведување На Законот Шериф Монета Со Молитва
  • Неодамнешно

Атскск Полицајци Предизвик Монета За Спроведување На Законот Шериф Монета Со Молитва

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тенка сина линија полицаец шериф предизвик монета Монетата е Со Дијаметар од 1,77 инчи и Дебелина од 0,12 инчи. Аверс страна карактеристики спартан воини и текст "ние се молиме за вас, ви благодариме за вашата услуга". Обратна страна покажува шериф молитва и тенка сина линија кој текст "Дозволете ми никогаш да не судам". Одличен подарок за полицискиот оддел, службеникот за спроведување на законот и собирачите на монети. Тенка сина линија полицаец шериф предизвик монета. Монетата е Со Дијаметар од 1,77 инчи и Дебелина од 0,12 инчи. Аверс страна карактеристики спартан воини и текст "ние се молиме за вас, ви благодариме за вашата услуга". Обратна страна покажува шериф молитва и тенка сина линија кој текст "Дозволете ми никогаш да не судам". Одличен подарок за полицискиот оддел, службеникот за спроведување на законот и собирачите на монети. Оваа прекрасна монета со дијаметар Од 1,77 инчи гордо ја нуди Атскск. Сликата покажува двете страни на една монета. Овој шериф предизвик монета е внимателен подарок за таа посебна личност во вашиот живот што го поддржува Нашиот Полицаец. Прикажете го на вашето биро, канцеларија, маса и дом за поддршка на нашиот Херој. Монетата ќе дојде со заштитна пластична капсула.