Видаксл Вратена Кутија За Складирање, Стебло За Складирање Дрво Дрвени Ковчези Со Богатство, Цврсто Дрво
  • Неодамнешно

Видаксл Вратена Кутија За Складирање, Стебло За Складирање Дрво Дрвени Ковчези Со Богатство, Цврсто Дрво

DEN 832.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој уникатен ковчег за складирање, изработен од цврсто дрво со медена завршница, ќе направи одличен додаток во вашата соба Кутијата за складирање обезбедува доволно простор за складирање облека, списанија, книги, играчки, алатки и други додатоци. Има брава на предната страна и две рачки на страната.Со стабилен рамен врв, оваа дрвена кутија може да се користи и како масичка, маса на каучот, маса во дневната соба, странична маса, крајна маса итн. Градите за складирање се рачно изработени од цврсто дрво и имаат карактеристики на шешам, палисандер и розово дрво. Фината изработка и прекрасните дрвени зрна го прават секое парче мебел уникатно и малку поинакво од следното. Важна забелешка : Боите варираат од парче до парче, што го прави секој од нашите ковчези за складирање уникатен; испораката е случајна. Доколку откриете каква било штета предизвикана или исчезнати делови во транзит, ве молиме контактирајте не за да ви помогнеме веднаш. Ние ќе се справиме со вашето прашање што е можно поскоро. Ние сме сигурни. Овој уникатен ковчег за складирање, изработен од цврсто дрво со медена завршница, ќе направи одличен додаток во вашата соба. Кутијата за складирање обезбедува доволно простор за складирање облека, списанија, книги, играчки, алатки и други додатоци. Има брава на предната страна и две рачки на страната.Со стабилен рамен врв, оваа дрвена кутија може да се користи и како масичка, маса на каучот, маса во дневната соба, странична маса, крајна маса итн. Градите за складирање се рачно изработени од цврсто дрво и имаат карактеристики на шешам, палисандер и розово дрво. Фината изработка и прекрасните дрвени зрна го прават секое парче мебел уникатно и малку поинакво од следното. Важна забелешка : Боите варираат од парче до парче, што го прави секој од нашите ковчези за складирање уникатен; испораката е случајна. Доколку откриете каква било штета предизвикана или исчезнати делови во транзит, ве молиме контактирајте не за да ви помогнеме веднаш.