НУОБЕСТИ Рц Камион Рц Камион Рц Камион 1/8 Краток Курс Камион Гуми Гуми Надвор Од Патот Возило Додатоци ЗА Hpi Rc Модел Автомобил Играчка Камиони Играчка Камиони Играч?
  • Неодамнешно

НУОБЕСТИ Рц Камион Рц Камион Рц Камион 1/8 Краток Курс Камион Гуми Гуми Надвор Од Патот Возило Додатоци

DEN 257.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Одлични додатоци за автомобилски играчки или други изработки на модели на занаети Премиум пластичен материјал го прави издржлив, а не деформација. Изработен од висококвалитетен материјал, кој е издржлив и траен за употреба. Модел тркало ќе биде добар подарок за децата ДА САМИ сопствен стил автомобил. Збир на замена мали тркала, кој е направен ЗА сам рачно изработени занаети. Описова е збир на пластични мали тркала, кои се направени ЗА рачно изработени занаети. Премиум материјалот го прави издржлив, а не деформација. Одлични додатоци за автомобилски играчки или други изработки на модели на занаети. Можете да направите различни занаети со овие мали тркала, тоа ќе биде интересна работа!Карактеристики-Боја : Портокалова.- Материјал : Пластика.- Големина : Околу 11, 2х11, 2х4, 1см; 4, 41х4, 41х1, 61 инчи.Пакет Вклучувајќи 1 х Краток Камион Тркала.