АЦЕ СТАКЛО 6452-132 Серија Спаргер Цевка, Порозност Б, 0-5 Лесна Акција Стопкок Врвот, 7 Трка, 14 мм ОД, 775 Мм Должина
  • Неодамнешно

АЦЕ СТАКЛО 6452-132 Серија Спаргер Цевка, Порозност Б, 0-5 Лесна Акција Стопкок Врвот, 7 Трка, 14 мм

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лесна акција стопкок 0-5 лесна акција стопкок врвот. Спаргер цевка со Аце пржено дно достапно во различни порозности. Врвот има или 0-3 или 0-5 Лесна Акција Стопкок. Страничната рака од 90 степени е достапна со поврзување со стаклено црево или #7 Кец На Десетка Што ја промовира употребата на нашиот Конектор Безбеден за Кец На Десетка 5853-06. Спаргерите ОД 10 ММ ќе се вклопат во #11 Аце-Нишки, 14ММ ВО рамките на #15 Аце - Нишки. Верзии со навој испорачани со 5029-10 најлонска черупка и фетфе о-прстен.