Клипови ЗА држачи ЗА автомобили 170 ПАРЧИЊА Браник Браник со големина од 6 За 91505-ТМ8-003/90682-МОРЕ-003/91512-СХ0-003/91505-С9А-003/91506-С9А-003/91501-ТР0-003,Компатибилен Со Хонда Акура Спого?
  • Неодамнешно

Клипови ЗА држачи ЗА автомобили 170 ПАРЧИЊА Браник Браник со големина од 6 За 91505-ТМ8-003/90682-МОРЕ-003/91512-СХ0-003/91505-С9А-003/91506-С9А-003/91501-ТР0-003,Компатибилен

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

6 ВИДОВИ НА ГОЛЕМИНИ : комплетот за држачи за Автомобили содржи 6 различни големини, ги исполнува или надминува спецификациите НА ОЕМ Директно заменува : 91505-ТМ8-003/ 90682-МОРЕТО-003/ 91512-СХ0-003/ 91505-С9А-003/ 91506-С9А-003/ 91501-ТР0-003. КОМПЛЕТ ЗА ПРИТИСКАЊЕ КЛИПОВИ за ДРЖАЧИ за АВТОМОБИЛИ од 170 парчиња : Повеќе количина и Повеќе Разновидни клипови за автомобили измешани со 1 отстранувач на прицврстувачи, Погодни за клипови на панелот за украсување, клипови за облоги на вратите, клипови за панели на вратите,клипови за браник,клипови За Браник,капак на моторот и замена на држачи за штитници за прскање. ИЗДРЖЛИВ НАЈЛОНСКИ МАТЕРИЈАЛ : комплетите за клипови за каросеријата на автомобилот се изработени од висококвалитетен материјал за прецизна замена.Посилен, робустен и отпорен на вибрации, нема лесно да се скрши или пукне. ПОГОДЕН ЗА АВТОМОБИЛИ : Одлично одговара За ХОНДА, Акура, Акорд, Цивик, ЦР-В,Одисеја, Акура ИЛКС, МДХ, РДХ, РЛКС, ТЛ, ТЛХ, ТСХ, Кростур, Фит, ХР-В, Инсајт, Пасош, Пилот, Риџелин. ЗАДОВОЛСТВО и ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме проверете ја големината на сликите на производите, видот и обликот за што ви требаат. Ако имате било какви проблеми ,ве молиме контактирајте со нас, ние сме во 24 часа услуга!. 6 ВИДОВИ НА ГОЛЕМИНИ : комплетот за држачи за Автомобили содржи 6 различни големини, ги исполнува или надминува спецификациите НА ОЕМ. Директно заменува : 91505-ТМ8-003/ 90682-МОРЕТО-003/ 91512-СХ0-003/ 91505-С9А-003/ 91506-С9А-003/ 91501-ТР0-003. КОМПЛЕТ ЗА ПРИТИСКАЊЕ КЛИПОВИ за ДРЖАЧИ за АВТОМОБИЛИ од 170 парчиња : Повеќе количина и Повеќе Разновидни клипови за автомобили измешани со 1 отстранувач на прицврстувачи, Погодни за клипови на панелот за украсување, клипови за облоги на вратите, клипови за панели на вратите,клипови за браник,клипови За Браник,капак на моторот и замена на држачи за штитници за прскање. ИЗДРЖЛИВ НАЈЛОНСКИ МАТЕРИЈАЛ : комплетите за клипови за каросеријата на автомобилот се изработени од висококвалитетен материјал за прецизна замена.