ОГОНТ Француски булдог Унисекс капа за возрасни, лабава мека плетена капа, топла и издржлива капа за ладно време. Капа
  • Неодамнешно

ОГОНТ Француски булдог Унисекс капа за возрасни, лабава мека плетена капа, топла и издржлива капа за ладно

DEN 777.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

95% полиестер, 5% спандекс Еластично затворање. Само миење на рацете. Големина на капа : Обем на главата околу (21inch ~ 23inch), висина на капачето : 11 инчи. Одлична еластичност ќе се протега за да одговара на повеќето големини на главата. Ова целосно покриено висококвалитетно млеко од свилена ткаенина е стилски и секојдневно. Може да се носи на најразлични начини. Се чувствува топло и не глупости, погодно за сите сезони, сите прилики. Оваа капа е преклопна, можете да ја носите во џеб. Класичен стилски плетен : висококвалитетна висококвалитетна млечна свилена ткаенина, ткаенината е мека и удобна, двослоен дизајн, нема да се чувствувате жешко кога носите, внатрешната постава ви дава дополнителна топлина, светлина и мека текстура, силна апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, апсорпција на пот, Нежно на кожата, дише, светло и сува, добра еластичност, не е лесна за деформација, лесен за носење. Создавање убав и модерен дизајн на изглед, се совпаѓа со најформална и обична облека. Стил и дизајн : Слабава, глава со полно покритие и пријателски за кожата. Без оглед на тоа што носите за да одговараат, тоа ќе биде лесна задача. Добро дизајниран моден случај на обичен стил, висококвалитетно печатење, нежна и убава шема, ве прават поуникатни и особено популарни. Impeccable : Suitable For All Head Types , Lightweight, Not Easy To Deform, Easy To Carry, Casual And Fashionable Hat Type, Wearable, Universal In All Seasons, Easy To Care, Full Hijab, Non-Slip And Anti-Wrinkle, No Shrinkage, Без бледнее, без пилиња.