Триплтек Алуминиумска Задна Плоча 8
  • Неодамнешно

Триплтек Алуминиумска Задна Плоча 8

DEN 464.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Триплтек 8 Назад алуминиумски адаптер за ТРИПЛТЕК 8 Овој лесен адаптер овозможува т8 да се монтира со завртка 1/4" -20 на сите држачи За ТРИПЛТЕК за контролори НА ДИЏЕИ и Автел. Вклучени се завртките за монтирање.