Митас Xiaomi Redmi Забелешка 9t A001XM Случај, Тип На Тетратка, Без Појас, Јапонски Модел, Традиционален, Кимоно, Цвет, Б/Бело Дрво Лотос, NB-0277-B/A001XM
  • Неодамнешно

Митас Xiaomi Redmi Забелешка 9t A001XM Случај, Тип На Тетратка, Без Појас, Јапонски Модел, Традиционален,

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Компатибилни модели : Xiaomi Redmi Забелешка 9 T A001 XM (Модел Fall 2021) Материјали : стп кожа, поликарбонат. Структура на производот : главна единица за куќиште од типот на тетратка, внатрешна тврда кутија. Случајот е случај од типот на тетратка со едноставен дизајн што никогаш нема да ви здосади. Тетратката се отвора и затвора со помош на магнетски тип со одлична функционалност. Делот од телото е изработен од поликарбонатен материјал кој безбедно штити од удари. Складирање картички за визит-картички итн. За други дизајни, пребарувајте "куќиште за паметни телефони митас" во лентата за пребарување за разни дизајни. Компатибилни модели : Xiaomi Redmi Забелешка 9 T A001 XM (Модел Fall 2021). Материјали : стп кожа, поликарбонат. Структура на производот : главна единица за куќиште од типот на тетратка, внатрешна тврда кутија. Случајот е случај од типот на тетратка со едноставен дизајн што никогаш нема да ви здосади. Тетратката се отвора и затвора со помош на магнетски тип со одлична функционалност. Делот од телото е изработен од поликарбонатен материјал кој безбедно штити од удари. Складирање картички за визит-картички итн. За други дизајни, пребарувајте "куќиште за паметни телефони митас" во лентата за пребарување за разни дизајни. ●Целосно направен по нарачка Во Јапонија Направен во јапонија, мешаме оригинални дизајни од дизајнери и раце на квалификувани занаетчии. Случајот ќе биде произведен и испорачан откако ќе се потврди нарачката и плаќањето. Карактеристики : ова е официјално лиценциран производ од брендот митас кој е фокусиран на дизајнот и квалитетот. Погодно е за фотографирање без отстранување на паметниот телефон од куќиштето од типот на тетратка. Печатената површина е ув обработена за да се спротивстави на гребнатини и вода. Спецификации : € Џеб За Картички : џеб за картички x 2 + слободен џеб x 1 € држач за Ремени : 1 (внатрешен дијаметар 0,2 инчи (4 мм) € Магнетна Брава : Исклучителна магнетна сила што лесно се отвора и затвора со магнет.