Цезицерси Самсунг Галакси А13 5Г Случај, Солиден Воен Одделение Заштитен Капак Отпорен на Удари со Заштитник на Екранот од 2 Пакувања, Црно
  • Неодамнешно

Цезицерси Самсунг Галакси А13 5Г Случај, Солиден Воен Одделение Заштитен Капак Отпорен на Удари со Заштитник

DEN 239.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

[Компатибилен Модел]-Дизајниран За Samsung Galaxy A13 5 G 6Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон пред купувањето. [Целосна Заштита На Телото]-оваа футрола галакси А13 5Г е изработена од воен материјал отпорен на тпу, со ефекти на враќање и заштита од тампон. Спроведовме повеќе од десет илјади тестови за пад, а резултатите покажуваат дека тие можат совршено да го заштитат нашиот мобилен телефон. [Специјален дизајн на копчето за јачина на звук]-позицијата на дупката совршено одговара на вашиот samsung a13. Во исто време, направивме посебен третман на копчето за јачина на звук, што може да ви го олесни идентификувањето и користењето на копчето за јачина на звук + и јачина на звук. [Заштита од калено стакло]-овој заштитник на екранот за samsung galaxy a13 5 G кој се спротивставува на отпечатоци од прсти, гребнатини и drops.It е многу лесен за инсталирање и работи со нашите телефонски куќишта за да го заштити вашиот телефон од каква било штета. [Што добивате]-1 парче галакси а13 5g случај, 2 пакет галакси а13 5g заштитник на екранот.Ветуваме 12 месечна гаранција, какви било проблеми со квалитетот,обезбедуваме замена или враќање на средствата. [Компатибилен Модел]-Дизајниран За Samsung Galaxy A13 5 G 6.Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон пред купувањето. [Целосна Заштита На Телото]-оваа футрола галакси А13 5Г е изработена од воен материјал отпорен на тпу, со ефекти на враќање и заштита од тампон. Спроведовме повеќе од десет илјади тестови за пад, а резултатите покажуваат дека тие можат совршено да го заштитат нашиот мобилен телефон. [Специјален дизајн на копчето за јачина на звук]-позицијата на дупката совршено одговара на вашиот samsung a13. Во исто време, направивме посебен третман на копчето за јачина на звук, што може да ви го олесни идентификувањето и користењето на копчето за јачина на звук + и јачина на звук. [Заштита од калено стакло]-овој заштитник на екранот за samsung galaxy a13 5 G кој се спротивставува на отпечатоци од прсти, гребнатини и drops.