Втора Кожа Јусеи Сагава Космик ЗА СТРЕЛИ В Ф-04Е/докомо ДФЈ04Е-АБВХ-199-К009
  • Неодамнешно

Втора Кожа Јусеи Сагава Космик ЗА СТРЕЛИ В Ф-04Е/докомо ДФЈ04Е-АБВХ-199-К009

DEN 672.48

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производител Број На Модел : DFJ04 E-ABWH-199-K009 Јусеисагава ARROWSVF-04 E/docomo случај [Спецификации] Материјал : случај тело/ABS обработка : филм трансфер, горниот слој заврши печатење опсег : целосно печатење [Компатибилни модели] ARROWSVF-04 E / docomo ексклузивно *Спецификациите може да се променат без претходно известување. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со приложено куќиште (само кабел) што не е компатибилно со полначи од типот на работната површина. Може да има случаи кога бојата на куќиштето може да избледи поради технологијата на производство. Ви благодариме за разбирањето. [За Времето На Испорака] *бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчија, може да потрае и до 3 недели пред испораката. Ве молиме признајте [Поврзани услови] паметен телефон случај / паметен телефон покритие / паметен телефон случај / паметен телефон покритие / паметен телефон случај / паметен телефон покритие / мобилен телефон случај / мобилен телефон покритие / печати случај / печати покритие / превозот вклучени / Докомо / Стрелките V / Fujitsu.