Погреб Урн Кремирање Комеморативна Кутија Еднобојна Едноставна Мини Керамичка Семејна Складирање Сувенири Возрасни Или Домашни Миленици пепел, lsxysp, 3
  • Неодамнешно

Погреб Урн Кремирање Комеморативна Кутија Еднобојна Едноставна Мини Керамичка Семејна Складирање Сувенири Возрасни Или

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Хибискусмал : Дијаметар : 472 Во Висина : 4. Големина : 11,5 см * 7 см, капацитет : 200мл/250мл. Материјал : керамички материјал. Големина : 11,5 см * 7 см. * Уникатно : капачето има ретро дизајн со добро запечатување и отпорност на влага. Хибискусмал : Дијаметар : 4.72 Во Висина : 4. Големина : 11,5 см * 7 см, капацитет : 200мл/250мл. Материјал : керамички материјал. Големина : 11,5 см * 7 см. * Уникатно : капачето има ретро дизајн со добро запечатување и отпорност на влага. Квалитет : нашиот рачно изработен висококвалитетен ковчег обезбедува место за почитување На остатокот/пепелта На вашите најблиски Бидете применливи : нашиот елегантен ковчег е погоден за секоја декорација, можете да го ставите во дневната соба, спалната соба, работната соба, каминот или канцеларијата, така што вашиот партнер секогаш ќе биде со вас.ГОЛЕМИНА 2,7 х 4,7 инчи. Лесно исчистено. Погоден за дома, канцеларија, чајџилница, медитација, јога итн различни локации. Уметнички дела : Рачно Изработени Со уникатна изработка, нашите урни ќе ве фатат во моментот кога ќе ги видите. Безбедно и затворено : може да ја чува и заштитува вашата пепел долго време, нашата елегантна урна добро ќе се вклопи со секој декор, можете да ја ставите во дневната соба ,спалната соба ,работната соба,каминот или канцеларијата, нека придружник да биде со вас засекогаш.Овој рачно изработен крематориум може да се користи за пепел на скапоцени миленичиња или најблиски, што е почит кон починатиот милениче или некој близок. Овој безвременски дизајн е совршен за домашна или канцелариска употреба.