Земуб Ноќта На Вештерките Женски Пуловер Дуксери Со Долги Ракави Решетки На Екипажот Шевови Слатки Печатени Секојдневни Модни Качулки
  • Неодамнешно

Земуб Ноќта На Вештерките Женски Пуловер Дуксери Со Долги Ракави Решетки На Екипажот Шевови Слатки Печатени Секојдневни

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Удобен Материјал : памук,полиестер и спандекс,материјалот е густ и удобен,ве одржува топло во fall и зимаЕсенски Зимски Подароци За Жени/Девојка/Мајка, Дуксери за Жени Лесни Дуксери со Пуловер.Овој дуксер со патент со врвка може да создаде Чувство На Вратот, носејќи го вашиот омилен ѓердан за да ја издолжите линијата на вратот и да покажете поинаков секојдневен стил. ●Дизајн : Дуксер Со Пуловер Со Долги Ракави/Еднобојна/Ревер/Јака Со Врвка/Дуксер Со Половина Патент/Џебови Од Кенгур/Паднато Рамо/Ребрести Раб И Манжетни/Лабав Стил/Секојдневни Врвови За Жени/Дуксери Со Туника За Жени. €Натпревар : Овој Обичен Пуловер Дуксери Е Идеален Избор Во Вашата Гардероба.Шик Држач За Јака Со Прилагодлива Врвка За Влечење Може Подобро Да Го Загрее Вратот.Дизајнот Со Патент Со Висококвалитетен Патент Комплетира Помодерен Изглед.Уште Повеќе, Основната Еднобојна Боја Одговара На Сѐ и Никогаш не Излегува од Мода. Голема Вредност. ●Прилика : Ова е разноврсен пуловер што може да се користи во секојдневниот живот, спортот, училиштето, вежбањето, работата, канцеларијата, вежбањето, состанувањето, на отворено и може да се користи со фармерки, здолништа или шорцеви.Обичната качулка за пуловер има удобна качулка и ревер,што може да ги измени линиите на вратот.Овој дуксер со половина патент е многу погоден за носење и одложување,тоа е задолжително за мрзливите луѓе.Пуловерот со качулка со дизајн на врвка,Држејќи го вратот подалеку од студот. ●Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Земуб пред Да Нарачате (НЕ ГОЛЕМИНА). Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно. Големина : С Големина На Етикетата : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Вратот : 51см/20.08"71 Ракав : 71см/27.95" Должина : 67см/26.38" Големина : М Етикета Големина : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Вратот : 52см/20.47" Ракав : 72 CM/28.35" должина : 68cm/26.77" Големина : l етикета големина : големи сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 110cm/43.