Qskely Правоаголни Пластични Складирање Организација Корпи Корпи Во Јасна, 6-Пакет
  • Неодамнешно

Qskely Правоаголни Пластични Складирање Организација Корпи Корпи Во Јасна, 6-Пакет

DEN 3.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фиоки надвор мерка : 11,6 "Л х 8,7" В х 3,5 "Ч (внатрешна големина : 10,2" Л х 7,4 "В х 3,2" Ч) Изработени од висококвалитетна пластика, без БПА, издржливи и цврсти. Редење лесно за складирање кога не се користи, заштеда на простор. Корисно на многу места, како што се дома, кујна, канцеларија, училиште, гаража, училница и многу повеќе. Лесен и лесен за чистење, само избришете го со влажна крпа. Фиоки надвор мерка : 11,6 "Л х 8,7" В х 3,5 "Ч (внатрешна големина : 10,2" Л х 7,4 "В х 3,2" Ч). Изработени од висококвалитетна пластика, без БПА, издржливи и цврсти. Редење лесно за складирање кога не се користи, заштеда на простор. Корисно на многу места, како што се дома, кујна, канцеларија, училиште, гаража, училница и многу повеќе. Лесен и лесен за чистење, само избришете го со влажна крпа.