Тигар Подароци За Жени Смешни Тигар Партија Фаворизира Г Грешка Тигар Љубовник Подароци Роденденски Подароци За Жени Тинејџерски Жени Жени Сестри Најдобар Пријат
  • Неодамнешно

Тигар Подароци За Жени Смешни Тигар Партија Фаворизира Г Грешка Тигар Љубовник Подароци Роденденски Подароци

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уникатен Дизајн : чантата за шминка е еднострана отпечатена, има црн патент со златни влечења и ресни Можете лесно да ги наполните вашите секојдневни најважни работи за убавина. Тоа е совршен предмет за секоја сезона цела година. Висок Квалитет : торбата е изработена од водоотпорни стп кожни материјали за лесно чистење, може да се мие директно со вода. Пренослив е, лесен, добро завиткан, мек и издржлив за да се користи во затворени простории или на отворено. Меката ткаенина и лесниот дизајн го прават многу пренослив, намалувајќи го товарот на багажот и олеснувајќи го патувањето. Димензија : 9,8 х 5,9 х 2,7 инчи. Придружник За патување Совршен Подарок : козметичката кеса може да собере производи за нега на кожата, разни козметички производи и некои мали предмети. Може да се користи во секојдневниот живот или патувањето, може да одговара на тинејџерки, девојки, жени за патување, бизнис, организатор на домашни предмети или други излегувања. Совршен подарок за роднини и пријатели. Повеќе Сцени : не само што може да се користи како козметички кутии за патување, торбата за шминка исто така како торба за перење, торба за тоалет, торба, погодна за сите видови секојдневна или патна употреба и ќе донесе голема погодност во вашиот живот. Погоден за различни прилики, исто така можете да ставите секакви работи за да ја направите вашата козметика подобро складирање. Чантата За Шминка може да биде торба за богатство за девојки. Не само козметиката, туку и производите за лична нега, а накитот може да се држи и чува добро, може да се користи во повеќе сцени, како што се претстави, забави, свадби, спални соби, бањи. Тоа ви овозможува да ја одберете козметиката што ви треба во секое време, насекаде. Сите предмети нема да бидат расфрлани или преместени случајно во торбата, така што вашата комода може да остане чиста и уредна. Тоа е одлична идеја за подарок На Денот На Мајките Роденден Денот На Благодарноста На Наставникот Денот На Вљубените Денот На Шефот На Денот На Благодарноста Божиќ, Или подарок за пријателство за девојка жена најдобра сестра соученик БФФ соработник братучед мајка учителка баба тетка.