Споде-Држач За Четка За Заби, Додаток За Празнична Бања, Божиќен Декор
  • Неодамнешно

Споде-Држач За Четка За Заби, Додаток За Празнична Бања, Божиќен Декор

DEN 338.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% Смола Ново Преземање-Моделот На Елка Споде, еден од најпознатите дизајни за празници од неговото воведување во 1938 година, добива прекрасни традиционални карирани акценти на тартан. Исто Така, Со дедо Мраз и" Сподемобил " и допири на сезонско зелено. Празнични Додатоци-Носителот На Тартанска Четка За Заби Споде Елка Е фигурална презентација на иконската украсена Новогодишна Елка На Споде и се граничи со прекрасен тартан кариран во основата. Квалитет на спод - држачот за четка за заби е претставен во рачно насликана смола за автентичен изглед со потпис. Издржлив и лесен за нега-рачно бришење со чиста крпа кога е потребно. Измешајте и Совпаѓајте-со други предмети за собирање Тартан За Новогодишна Елка : држачи за четки за заби, садови за сапун, тамблери, послужавници, тегли, крпи, корпи за отпадоци, завеси за туширање и куки. Координирајте карирана земја на чудата!. Прославуваат повеќе од 250 години. Колекцијата Споде Божиќен Тартан од Држачот За Четки За Заби Аванти ја прикажува Иконската Елка Спод претставена во релјеф и граничи со сезонска холи и бобинки. Изграден од издржлива и безбедна за храна смола, тамблерот е рачно насликан за да го добие својот потпис автентичен изглед.