Кучиња Мојата Љубов Куче Јаже Поводник 4 стапки Долга, Црвена/Црна)
  • Неодамнешно

Кучиња Мојата Љубов Куче Јаже Поводник 4 стапки Долга, Црвена/Црна)

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Врвен квалитет силен и издржлив поводник за јаже за кучиња; вртлив прицврстувач опремен за да спречи извртување Супериорна изработка, идеален поводник за секојдневни прошетки и тренинзи. Лесно се држи меко на рацете 7" рачка. Вистинска кожа наметната вртлива основа за прицврстување и конектор за рачка (сите големини освен ХХС). Достапно во низа бои и големини. Врвен квалитет силен и издржлив поводник за јаже за кучиња; вртлив прицврстувач опремен за да спречи извртување. Супериорна изработка, идеален поводник за секојдневни прошетки и тренинзи. Лесно се држи меко на рацете 7" рачка. Вистинска кожа наметната вртлива основа за прицврстување и конектор за рачка (сите големини освен ХХС). Достапно во низа бои и големини. Врвен квалитет силен и издржлив поводник за јаже за кучиња; вртлив прицврстувач опремен за да спречи извртување. Супериорна изработка, идеален поводник за секојдневни прошетки и тренинзи. Лесно се држи меко на рацете 7" рачка. Вистинска кожа наметната вртлива основа за прицврстување и конектор за рачка (сите големини освен ХХС). Достапно во низа бои и големини.