Аи НДК737 2011 Нисан Џук Цртичка Комплет
  • Неодамнешно

Аи НДК737 2011 Нисан Џук Цртичка Комплет

DEN 152.64

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

2011 Нисан Џук Цртичка Комплет Фабрички изглед кога е завршен. Земјата на потекло е Сад. Најдобар материјал за добро вклопување и издржливост. Вклучени инструкции и хардвер. Само најдобрите суровини и најсовремени технологии се користат за производство на овие витални монтажни и козметички решенија кои ја прават контролната табла на возилото во атрактивно место на гордост и профит за вашиот бизнис. За нешто толку витално, не верувајте ништо помалку Од Американскиот Меѓународен Инсталатер Претпочиташе сопствени комплети за монтирање. Тие беа пионери во бизнисот со стерео инсталација на автомобили, а над 60-годишно искуство продолжува да ги учи дека нивната иновација денес, го придвижува вашиот бизнис и нивната индустрија напред во иднината. Инсталатерите и деловните професионалци продолжуваат да се потпираат на иновативните и квалитетни производи што можат да се постигнат само од нивните објекти Камарило, Калифорнија, каде Што Американските Меѓународни комплети се произведуваат до прецизен стандард за квалитет што го надминува ОЕМ. АИ ги користи само најдобрите суровини и најсовремени технологии за да создаде монтажни и козметички решенија кои ја прават контролната табла на возилото во атрактивно место на гордост за вашиот занает и примарен профитен центар за вашиот бизнис.