Ввхуда Кери Пејачка Андервуд Ранец Работна Торба Модна Торба За Патувања Класичен Принт За Мажи Со Странични Џебови Од Шишиња
  • Неодамнешно

Ввхуда Кери Пејачка Андервуд Ранец Работна Торба Модна Торба За Патувања Класичен Принт За Мажи Со Странични

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Голем капацитет : 1 главен џеб, 1 внатрешен џеб, 2 странични џебовиДимензии : 16, 5Х12, 5Х5, 5 инчи (42х32х14см). Ранец засилени ремени за рамо со doubleономски двоен слој, врвни ремени за рачка, прилагодливи ремени за рамо, backономска подлога за грб. Внатрешните џебови на одделот го олеснуваат носењето, голем џеб за лепенка вграден во еден главен џеб ги одржува вашите работи организирани, а мрежестите џебови од секоја страна држат шишиња, чадори и more.It може да ви помогне во вашата секојдневна работа или да патувате за чување и класифицирање на предметите и да донесете погодност. Погоден за супер тежок и тежок ранец. Погоден за туризам, планинарење, шопинг, зоолошки градини, паркови, спортска употреба на отворено.Ранец со засилено дно и високи детали. Ова осигурува дека дното на пакувањето е цврсто, со засилување засилување за заштита на пакувањето. Многу Простор за Складирање.Главниот џеб е доволно голем за да собере книги, облека и други секојдневни потреби.Лесно одговара на вашите книги, пенкала и тетратка, шише со вода, чевли и облека итн. Можете да го користите за пешачење, пешачење, качување, кампување, патување, возење велосипед, риболов и теретана. Тоа е исто така идеја за подарок За Роденден, Божиќ На вашите прекрасни деца. Ви служи и професионални патување носат на ранец, менс ранец за работа.Обезбедете удобна и долготрајна секојдневна и патувачка употреба. Овој ранец е изработен од издржлив полиестер, две ленти за рамо, нуди лесно носење и зајакнување на јачината, го ублажува притисокот на рамената и одржува ладно кога се носи долго време. Постојат различни теми и обрасци.И тоа е тешко, цврсто и не избледува. Ранецот Е Изработен Од Високо Водоотпорна Најлонска Ткаенина Со Одлично Ткаење И Отпорност На Гребење, Обезбедувајќи Цврстина И Долготрајни Перформанси Со Минимална Тежина.Доволно пространа за сите ваши дневни најважни работи, направете го вашиот предмет организиран и полесен за наоѓање.Носењето на нашите торби ќе ве направи во центарот на вниманието, во метрото и во кампот!.