UP100 50PCS единечно копче 3мм / 4мм / 5мм / 6мм / 7мм / 8мм / 9мм клипови кајак лопатка Снеп пролетен клип столбови столбови клипови за кампување и заклучување на караван и стол
  • Неодамнешно

UP100 50PCS единечно копче 3мм / 4мм / 5мм / 6мм / 7мм / 8мм / 9мм клипови кајак лопатка Снеп пролетен клип столбови

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Кајак лопатка пролетен клип - Клип за шаторски столбови - клепки за копче, електопски стеги го намалуваат времето на склопување додека го подобруваат вашиот производ Не се потребни занитки или завртки. Обезбедете брзо ослободување, телескопска цевка, позиција на мапа, набори за шатори, чадори, кампери, подароци, фитнес опрема, патерици, шетач, штанд, штандови на фотографска опрема, итн. Изработени од висококвалитетен пролетен челик, површина позлатена со никел, екстремно силна Еластичност, долготрајна еластичност, тешко за кршење, без 'рѓосаност. Приближни димензии наведени погоре - видете фотографии. Содржина на пакетот : 50 парчиња пролетно копче. Кајак лопатка пролетен клип - Клип за шаторски столбови - клепки за копче, електопски стеги го намалуваат времето на склопување додека го подобруваат вашиот производ. Не се потребни занитки или завртки. Обезбедете брзо ослободување, телескопска цевка, позиција на мапа, набори за шатори, чадори, кампери, подароци, фитнес опрема, патерици, шетач, штанд, штандови на фотографска опрема, итн. Изработени од висококвалитетен пролетен челик, површина позлатена со никел, екстремно силна Еластичност, долготрајна еластичност, тешко за кршење, без 'рѓосаност. Приближни димензии наведени погоре - видете фотографии. Содржина на пакетот : 50 парчиња пролетно копче.