Холандски Кревет За Кучиња Големина: Средна, Боја: Желад
  • Неодамнешно

Холандски Кревет За Кучиња Големина: Средна, Боја: Желад

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Средно : 28 х 25 х 8 во Пополнете полиестерски влакна со висока меморија. Отпакувајте перница и надворешни капаци. Резип покрива и миење на ладно поставување. Средно : 28 х 25 х 8 во. Пополнете полиестерски влакна со висока меморија. Отпакувајте перница и надворешни капаци. Резип покрива и миење на ладно поставување. 10080 Големина : Средна, Боја : Карактеристики На Желад : - перница Со Патент и надворешна машина за покривање измијте и исушете.- Боусер лента шема.- "Тафтуваното" перниче спречува поместување или згрутчување на влакната.- Дијамант микровелвет ткаенина. Опции : - Достапни во 5 големини.