Пемко-270А36 Флејтиран Праг На Седло, Мелница Заврши Алуминиум, 36 Л х 4 В х 0,25 Ч
  • Неодамнешно

Пемко-270А36 Флејтиран Праг На Седло, Мелница Заврши Алуминиум, 36 Л х 4 В х 0,25 Ч

DEN 591.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

За да користите праг на седло во офсет состојба, користете лифт За да користите праг на седло во офсет состојба, користете лифт. Праговите на седлото се симетрични форми дизајнирани да опфаќаат одредена област, обично под врата.