Пол Пирс Бостон Селтикс Автограм Бела 2007-08 Мичел &засилувач; Нес Реплика Дрес Со Натпис Вистината - Автограм Нба Дресови
  • Неодамнешно

Пол Пирс Бостон Селтикс Автограм Бела 2007-08 Мичел &засилувач; Нес Реплика Дрес Со Натпис Вистината

DEN 1289.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нба Дресови. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нба Дресови. Пол Пирс Бостон Селтикс Автограм Бела 2007-08 Мичел И Нес Реплика Дрес Со Натпис "Вистината" Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен павле пирс сувенири. Бостон Селтикс сувенири.