Вр46 Руно Скај Рејсинг Тим ВР46 Реплика Трка Л,Црн, Човеку
  • Неодамнешно

Вр46 Руно Скај Рејсинг Тим ВР46 Реплика Трка Л,Црн, Човеку

DEN 2252.32

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

100% памук Реплика џемпер На Небото Трки Тим ВР46 во текот на сезоната, во технички полиестер со ВР-СУВА технологија. Целосен патент и два фронтални џебови, на ракавите официјални спонзори додека на логото на задниот тим. Средно перење во ладна вода ; Не белење ; Без тапан ; Пеглање Максимум 110 ; не се исуши. Реплика џемпер На Небото Трки Тим ВР46 во текот на сезоната, во технички полиестер со ВР-СУВА технологија. Целосен патент и два фронтални џебови, на ракавите официјални спонзори додека на логото на задниот тим.