Qtqgoitem 2pcs Струг 1/4 PT Нишка Рамна Млазница Вода Масло За Ладење Цевка Цевка 29cm
  • Неодамнешно

Qtqgoitem 2pcs Струг 1/4 PT Нишка Рамна Млазница Вода Масло За Ладење Цевка Цевка 29cm

DEN 339.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Име На Производот : Цевка За Течноста За Ладење;Материјал : Пластика Надворешен Дијаметар На конецот : 12мм/1/4" ПТ;Ширина на Млазницата : Надворешна : 18мм / 0,71"Внатрешна : 15мм / 0,59". Вкупна Должина (Прибл.4"; Главна Боја : Индиго Сина. Содржина На Пакетот : 2 х Флексибилна Цевка За Течноста за Ладење. 2 парчиња Струг 1/4 " ПТ Нишка Рамна Млазница Цевка За Течноста За Ладење Со Масло За Вода 29см цевка за течноста за ладење што се користи за струг, мелење, цпу машина, хидраулични машини и систем за ладење вода, флексибилно тело го олеснуваат менувањето на насоката и аголот за да се задоволат вашите потреби.Изработен од пластичен материјал, се одликува со нетоксичен, отпорен на корозија и , флексибилен и долг работен век.