Zwysl тешка засилена поли -тарпа тарпаулин повеќенаменска заштитна обвивка Трајлив водоотпорен прикриен лист Докак за доказ за тарпаулин со громоти и засилени рабов
  • Неодамнешно

Zwysl тешка засилена поли -тарпа тарпаулин повеќенаменска заштитна обвивка Трајлив водоотпорен прикриен

DEN 8572.16

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Водоотпорен и водоотпорен : Покривањето на тарпата обезбедува најдобра заштита од лошите временски услови, како што се сончевата светлина, дождот и обилниот снег Исто така е многу водоотпорен и нема да дозволи капка течност низ. Материјал : Направено од полиетилен материјал, висока температура запечатување на топлина со двојно слој, двострана обвивка со мазна текстура и униформа густина. Карактеристики : Метални перфорации изработени од висококвалитетна алуминиумска легура, агли со гумени триаголни ракави, армирани рабови, силни и издржливи и можат да бидат брзи и лесни за поправање на TARP. Мулти-намена : Без разлика дали се користи како покритие за градинарски мебел, огревно дрво и мотоцикли, или како перница за разни области, како што се кампување и базени, ќебето е мулти-задачи и може да се користи насекаде. Услуга : Покрај постојната големина на тарпаулин, можеме да прилагодиме и различни димензии и растојанија од дупки според вашите потреби. Водоотпорен и водоотпорен : Покривањето на тарпата обезбедува најдобра заштита од лошите временски услови, како што се сончевата светлина, дождот и обилниот снег. Исто така е многу водоотпорен и нема да дозволи капка течност низ. Материјал : Направено од полиетилен материјал, висока температура запечатување на топлина со двојно слој, двострана обвивка со мазна текстура и униформа густина. Карактеристики : Метални перфорации изработени од висококвалитетна алуминиумска легура, агли со гумени триаголни ракави, армирани рабови, силни и издржливи и можат да бидат брзи и лесни за поправање на TARP. Мулти-намена : Без разлика дали се користи како покритие за градинарски мебел, огревно дрво и мотоцикли, или како перница за разни области, како што се кампување и базени, ќебето е мулти-задачи и може да се користи насекаде. Услуга : Покрај постојната големина на тарпаулин, можеме да прилагодиме и различни димензии и растојанија од дупки според вашите потреби. BRAND : ZWYSLName : Tarpaulin Material : Polyethylene Color : silver + blue Weight : 160g/m²Thickness : 0.