Парцелона Француски Голем Ливче 3.5 Целулоидни Жени Коса Барет Клип
  • Неодамнешно

Парцелона Француски Голем Ливче 3.5 Целулоидни Жени Коса Барет Клип

DEN 207.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Француските клипови за коса се одличен пример за класичен француски дизајн Добро ја држи косата на место и ви дава брзи решенија за стилизирање. Големината на шнолата е прибл. 3,5 инчи х 2,25 инчи(8 см х 6 см). Тој е многу цврст, издржлив, има луксузен целулозен финиш. Можете да креирате различни стилови на коса, додава благодат на вашиот француски пресврт или ажурирање на косата, брз лек за брз модерен стил. Идеален е за долги, средни до дебели типови коса или која било боја на коса. Совршен за секојдневно носење, свечени прилики, забави и свадби. Одличен подарок за мајка, ќерка, сопруга, браќа и сестри, пријатели и за себе. Ова класично парче доаѓа во торба за подароци за заштита и чување на производот додека не се користи. Ве молиме имајте предвид, поради вештачко осветлување вистинската боја на предметот може малку да се разликува од сликата прикажана овде. Нашите украси за коса Од Парцелона се направени во Европа, совршено полирани за прекрасна завршница, карактеристични модели и дизајни. Во Парцелона, интегритетот и најдобриот квалитет на производите се загарантирани. Допрете до нас за секаков вид на проблем поврзан со производот.