ЈОРА Граница Коли Флорали Лаптоп Торба, Бизнис Актовка Подароци За Мажи Жени, Компјутерски Заштитни Носење Покритие
  • Неодамнешно

ЈОРА Граница Коли Флорали Лаптоп Торба, Бизнис Актовка Подароци За Мажи Жени, Компјутерски Заштитни Носење

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 17x 12 X 65 Инчи (43x 30x 7cm); Располага Со Лаптоп / Компјутер / Ултрабук Со Големина На Екранот до 15.(Ве Молиме Проверете Ја Големината На Вашиот Лаптоп Пред Да Нарачате. Одлична Заштита : Чантата За Рамо На Лаптопот На Граничниот Коли Е Изработена Од Издржлив Полиестер, Обезбедувајќи Заштита Од 360 Степени За Вашиот Лаптоп, Заштитувајќи Го Вашиот Уред Од Случајни Капки, Удари, Испакнатини И Гребнатини. Удобноста Располага Со Лаптоп / Компјутер / Ултрабук Со Големина На Екранот До 15,6".(Ве Молиме Проверете Ја Големината На Вашиот Лаптоп Пред Да Нарачате. Одлична Заштита : Чантата За Рамо На Лаптопот На Граничниот Коли Е Изработена Од Издржлив Полиестер, Обезбедувајќи Заштита Од 360 Степени За Вашиот Лаптоп, Заштитувајќи Го Вашиот Уред Од Случајни Капки, Удари, Испакнатини И Гребнатини. Удобност и Удобност : Ремените За Зајакнување На Машката Торба За Гласници За Лаптоп Се Doubleономски Двојно Обложени и Зајакнати со Прилагодливи Ремени за Рамо. Ова Обезбедува Оптимална Удобност За Вашите Раменици. Разновидни Работни Торби : Оваа Атрактивна Модерна Торбичка За Лаптоп Е Идеална За Секојдневна Употреба Во Шопинг, Канцеларија, Колеџ, Службено Патување, Училиште, Работа, Викенд, Активности На Отворено, Одмор На Отворено, Патувања, Спортски Сали, Камп Итн. Убава Големина Восхитувачки Одговара На Дами, Колеџ. Пакет И Сервис : Лаптоп Торба X1. Ние Обезбедуваме Најдобра Услуга По Продажбата За Нашите Производи. Ако Имате Какви Било Проблеми Поврзани Со Производот, Ве Молиме Кажете Ни, Ние Сме Повеќе Од Среќни Да Ги Решиме Сите Проблеми Поврзани Со Производот За Вас. Применливи Сценарија : Кажете Им Збогум На Досадните Шарени Чанти За Лаптоп, Нашите Специјални Торби За Лаптоп Со Дрвени Ракави Ве Прават Уникатни, А Стилот На Надворешниот Модел Ви Овозможува Уникатно Да Ја Обликувате Оваа Торба За Носење Торба За Рамо На Лаптопот Со Заштитна Заштитна Торбичка За Џеб Со Џеб Совршена За Вадење На Вашиот Лаптоп.Дополнителна Конструкција : Има Голем Џеб Од Двете Страни, Кој Може Да Ја Скрие Рачката И Да Го Држи Глувчето, Напојувањето, Мобилниот Уред И Така Натаму.