Хемотон Накит Колекции Десерт Одлуки Чекан 15 парчиња Мини Дрвени Чекан Рак Јастог Чекан Чекан Чекан Удирање Играчка Симпатична Тепање Давел Едукативни Играчки За
  • Неодамнешно

Хемотон Накит Колекции Десерт Одлуки Чекан 15 парчиња Мини Дрвени Чекан Рак Јастог Чекан Чекан Чекан Удирање Играчка

DEN 163.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Широко се користи, може да се тужи како торта или морска храна чекан, како и деца играчка Мазна и цврста површина, лесна и безбедна за чистење и употреба. Лесен и пренослив, удобен за отворање ракови. Изработен од врвен материјал, отпорен на абење и издржлив. Погоден за семејни вечери, забави со морска храна, големи забави со ракови итн. Широко се користи, може да се тужи како торта или морска храна чекан, како и деца играчка. Мазна и цврста површина, лесна и безбедна за чистење и употреба. Лесен и пренослив, удобен за отворање ракови. Изработен од врвен материјал, отпорен на абење и издржлив. Погоден за семејни вечери, забави со морска храна, големи забави со ракови итн. Опис овие дрвени чекани за морска храна од рак или јастог се изработени од врвен дрвен материјал, кој е цврст, издржлив, сигурен, лесен за употреба, со мазна површина и долгорочна услуга за вас. Тој е мал по големина, убав по изглед и удобен за јадење месо од ракови.Карактеристики-Боја : Боја На Дневникот.- Материјал : Дрво.- Мазна и цврста површина, лесна и безбедна за чистење и употреба.- Погоден за семејни вечери, забави со морска храна, големи забави со ракови итн.- Лесен и пренослив, удобен за отворање ракови.- Широко се користи, може да се тужи како торта или морска храна чекан, како и деца играчка.- Изработен од врвен материјал, отпорен на абење и издржлив.- Боја : боја на Дневникот 15 парчиња.- Големина : 15, 5х3, 5х2, 5см.Пакет Вклучувајќи 15 х мини дрвени чекани.