ywduoying 6 Широк Слотови Дрвена Часовник Кутија-Дрво Часовник Кутија За Чување Организатор, Машки Подарок-Бизнис, Гроздобер Часовник Кутија Накит Кутија Часовник Кути
  • Неодамнешно

ywduoying 6 Широк Слотови Дрвена Часовник Кутија-Дрво Часовник Кутија За Чување Организатор, Машки

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Организаторот на часовникот За дрвена боја на овој човек е изработен од квалитетен и композит од цврсто дрво, прекрасен и привлечен И лесно се чисти. Треба само да ја избришете витрината со крпа. За разлика од другите, нашата кутија може лесно да се отвори и затвори со една рака за најзгодно користење. УБАВ ПОДАРОК : со елегантен изглед и внимателен дизајн, оваа кутија за часовници е одлична за лична употреба, излог и декорација на домот. Ќе биде идеален подарок за роденден, денот на вљубените, свадба, Божиќ и нова година. Вкупни Димензии : 12. Има многу простор помеѓу капакот и перниците за сместување на часовници со различна големина (30мм-50мм). Секоја перница за часовници држи мал или голем часовник уредно во место, ние строго со сите детали за нашите производи. 6 ГОЛЕМИ ПРЕГРАДИ-Секоја перница за часовници уредно држи мал или голем часовник на своето место . Има многу простор помеѓу капакот и перниците за сместување на часовници од сите големини. Се чувствува одлично на допир и изгледа елегантно. УНИКАТЕН, УДОБЕН И АТРАКТИВЕН ДИЗАЈН-организаторот на часовникот За дрвена боја на овој човек е изработен од квалитетен и композит од цврсто дрво, прекрасен и привлечен. И лесно се чисти. Треба само да ја избришете витрината со крпа. За разлика од другите, нашата кутија може лесно да се отвори и затвори со една рака за најзгодно користење. Нашите кутии немаат магнети во нив па затоа нема да предизвикаат магнетизација на ниту еден од вашите часовници-Нуди 100% Задоволство Гаранција За Враќање На Парите за да се обезбеди целосно задоволство на клиентите. Гарантирано ќе завршите среќни. УБАВ ПОДАРОК : со елегантен изглед и внимателен дизајн, оваа кутија за часовници е одлична за лична употреба, излог и декорација на домот. Ќе биде идеален подарок за роденден, денот на вљубените, свадба, Божиќ и нова година. Вкупни Димензии : 12. Има многу простор помеѓу капакот и перниците за сместување на часовници со различна големина (30мм-50мм).