XJJZS 5000pa Сува И Влажна Правосмукалка За Автомобили Рачна Правосмукалка Авто Правосмукалка За Автомобил
  • Неодамнешно

XJJZS 5000pa Сува И Влажна Правосмукалка За Автомобили Рачна Правосмукалка Авто Правосмукалка За Автомобил

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Голема моќ на вшмукување : бришејќи се, големата моќ на вшмукување е целосно исчистена, што го прави автомобилот да изгледа нов. Мулти-филтер и долготрајна моќ на вшмукување можат целосно да ги одделат прашината и гасот и да спречат честичките да влезат во просторијата на моторот и да го блокираат моторот. Не-блокирачки филтер : континуирана стабилност, без мртов агол, 360° циклон технологија, без дизајн на структура на мртов агол, стабилно и силно вшмукување, нема да го блокира филтерот. Осветлување : Осветлувањето ноќе не е темно ноќе. Во случај на посебни услови во текот на ноќта, само притиснете го прекинувачот на телото за осветлување, што е многу погодно.Сув и Влажен Вакуум лесно може да исчисти прашина, остатоци, трошки, влакна од домашни миленици, како и мала количина течност. Голема моќ на вшмукување : бришејќи се, големата моќ на вшмукување е целосно исчистена, што го прави автомобилот да изгледа нов. Мулти-филтер и долготрајна моќ на вшмукување можат целосно да ги одделат прашината и гасот и да спречат честичките да влезат во просторијата на моторот и да го блокираат моторот. Не-блокирачки филтер : континуирана стабилност, без мртов агол, 360° циклон технологија, без дизајн на структура на мртов агол, стабилно и силно вшмукување, нема да го блокира филтерот. Осветлување : Осветлувањето ноќе не е темно ноќе. Во случај на посебни услови во текот на ноќта, само притиснете го прекинувачот на телото за осветлување, што е многу погодно.Сув и Влажен Вакуум лесно може да исчисти прашина, остатоци, трошки, влакна од домашни миленици, како и мала количина liquid.Name : Автомобил правосмукалка Материјал : Апсуза : Чистење На Возилото Боја : Црвена, Шампањработен Напон : 12 V Само (не поддржува 24 V)Моќност На Стапката : 120wpower Кабел : 5 MWeight : 0.8 Kgpackage Листа : 1x Автомобил Правосмукалка 1x Долго Црево1x Пукнатина Млазница1x Четка Млазницапоради разликите во осветлувањето и екраните, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.