Дизајн Кошмарот Пред Божиќ Куки - Џек Skellington Декор Ѕид Куки, Ѕид Декор, Палто Куки, Држач За Клучеви, Клуч Закачалка За Ѕид,Влезот И Кујната-11.8 € 7.8 Инчен, Црна ,Еко-Дрв?
  • Неодамнешно

Дизајн Кошмарот Пред Божиќ Куки - Џек Skellington Декор Ѕид Куки, Ѕид Декор, Палто Куки, Држач За Клучеви, Клуч

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Уникатен Дизајн : Isdesign е специјализиран за стилски и уникатен дизајн концепт кој го комбинира Кошмарот пред Божиќ со куки Силна Поддршка : решетката е рачно изработена од 3мм црно басово дрво, со пет метални куки и 2 завртки. Доволно силен за да издржи околу 20 килограми (9 кг) тежина.11,8 Х 7,8 Х 2 Инчи. Широка Приспособливост : може безбедно да се прицврсти на различни внатрешни површини, обоени ѕидови, готово дрво, стакло, плочка, метал и други мазни површини, погодни за употреба во бањи или кујни. Ееј За Инсталирање - нема алатки или оштетени ѕидови, лесни за инсталирање и безбедни, најдобро е да го користите по 12 часа инсталација. Ефикасен Тим По продажбата : ако има некаква абнормалност, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, тимот по продажбата ќе ви даде задоволително решение во рок од 24 часа. Уникатен Дизајн : Isdesign е специјализиран за стилски и уникатен дизајн концепт кој го комбинира Кошмарот пред Божиќ со куки. Силна Поддршка : решетката е рачно изработена од 3мм црно басово дрво, со пет метални куки и 2 завртки. Доволно силен за да издржи околу 20 килограми (9 кг) тежина.11,8 Х 7,8 Х 2 Инчи. Широка Приспособливост : може безбедно да се прицврсти на различни внатрешни површини, обоени ѕидови, готово дрво, стакло, плочка, метал и други мазни површини, погодни за употреба во бањи или кујни. Ееј За Инсталирање - нема алатки или оштетени ѕидови, лесни за инсталирање и безбедни, најдобро е да го користите по 12 часа инсталација. Ефикасен Тим По продажбата : ако има некаква абнормалност, ве молиме контактирајте не преку е-пошта, тимот по продажбата ќе ви даде задоволително решение во рок од 24 часа. Кошмарот Пред Божиќ Клуч Куки Боја : Црн Материјал : Еко-Дрво Должина : 30см Број на куки : 5 максималната тежина : 20лб Пакување : картон пакет тежина : околу 0,25 кг пакување големина : 31*21*5СМ задниот дел на куката Е 3м лепак (двострана лента) Дизајн Концепт : Поправете го ова на ѕидот на вашиот влез и сигурно ќе го привлече вниманието на гостите кои влегуваат кои ќе бидат полни со Насмевки И Пофалби.