Комплет за фитинзи за наводнување Dianrui 290PCS, парчиња за наводнување на капка по капка, парчиња конекли за конекции 1/4 '' бодликава конектори комплет за наводнување за
  • Неодамнешно

Комплет за фитинзи за наводнување Dianrui 290PCS, парчиња за наводнување на капка по капка, парчиња конекли за конекции

DEN 175.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Искористете го изгледот на полиетиленските цевки или измет со бодликава маици Спојување-создадете двонасочен распоред на полимерни цевки или цевка за наводнување капка по капка. Крајни капачиња - користете ги овие капаци за наводнување капка по капка за да ги вклучите краевите на полиетиленските цевки или цевката за наводнување капка по капка. Лактот создава полиетилен цевка од 90 степени или капка со бодликава лактот. 4-насочно спојување-употреба на 4-насочно спојување за да се создаде 4-насочна полимерна цевка или распоред на капки. Материјал : Направено од висококвалитетна пластика. Нетоксичен, лесен, отпорен на абење, отпорен на притисок, отпорен на корозија и долг животен век. Лесна инсталација : Овој производ доаѓа со бодликава цевка за грабнување, само притиснете ги цевките цврсто преку шипките за тесно вклопување, тогаш може да започне да работи. Опсег на употреба : Применливо за куќи, градини од зеленчук, тревници, цветни леи, градини, лозја, фарми, земјоделско наводнување и градинарство на стаклена градина, итн. Конектор, единечни шипки од 30 парчиња, 105 парчиња директно шипки, 75 парчиња коси бодликава маици, вкупно 290 комплети за појавување. Ве молиме, потврдете ја вашата големина пред да купите. Ако имате какви било прашања, испратете ни порака и ќе ви се вратиме во рок од 48 часа. Материјал : Направено од висококвалитетна пластика. Нетоксичен, лесен, отпорен на абење, отпорен на притисок, отпорен на корозија и долг животен век. Лесна инсталација : Овој производ доаѓа со бодликава цевка за грабнување, само притиснете ги цевките цврсто преку шипките за тесно вклопување, тогаш може да започне да работи. Опсег на употреба : Применливо за куќи, градини од зеленчук, тревници, цветни леи, градини, лозја, фарми, земјоделско наводнување и градинарство на стаклена градина, итн. Конектор, единечни шипки од 30 парчиња, 105 парчиња директно шипки, 75 парчиња коси бодликава маици, вкупно 290 комплети за појавување. Ве молиме, потврдете ја вашата големина пред да купите.