Eidkgd Мида Случај За apple iPhone 13 Pro 6.1 Инчи, Кожа Shockproof Стенд Функција Фолио Телефон Покрие Чанта [Носителот Картичка]
  • Неодамнешно

Eidkgd Мида Случај За apple iPhone 13 Pro 6.1 Инчи, Кожа Shockproof Стенд Функција Фолио Телефон Покрие

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Квалитет : овој случај i Phone 13 Pro е направен од вистинска кожа за да го заштити вашиот телефон од случајни падови, испакнатини, прашина и гребнатини Функција : овој случај на i Phone 13 Pro паричник со 3 слотови за картички и 1 торба за паричник, ви овозможува да ја носите вашата лична карта, кредитна картичка и готовина без да го земете паричникот (ве Молиме запомнете : може да се чува затворен само без ставање картичка или готовина). Специјално дизајниран за Iphone 13 Pro телефони со прецизно сечење, лесен пристап до копчиња, звучници, камери, интерфејс за полнење, за да се обезбеди подобра чувствителност. Телефонски Случај исклучиво дизајнирани подигнати усни, го штити објективот на камерата од гребнатини и оштетувања. Прилагодлив Држач За Удар : задниот капак на Куќиштето на Телефонот е преклопен и поддржува, обезбедува искуство за гледање без раце. Преклопниот капак исто така ја штити вашата приватност при читање или уредување на вашата порака. Квалитет : овој случај i Phone 13 Pro е направен од вистинска кожа за да го заштити вашиот телефон од случајни падови, испакнатини, прашина и гребнатини. Функција : овој случај на i Phone 13 Pro паричник со 3 слотови за картички и 1 торба за паричник, ви овозможува да ја носите вашата лична карта, кредитна картичка и готовина без да го земете паричникот (ве Молиме запомнете : може да се чува затворен само без ставање картичка или готовина). Специјално дизајниран за Iphone 13 Pro телефони со прецизно сечење, лесен пристап до копчиња, звучници, камери, интерфејс за полнење, за да се обезбеди подобра чувствителност. Телефонски Случај исклучиво дизајнирани подигнати усни, го штити објективот на камерата од гребнатини и оштетувања. Прилагодлив Држач За Удар : задниот капак на Куќиштето на Телефонот е преклопен и поддржува, обезбедува искуство за гледање без раце. Преклопниот капак исто така ја штити вашата приватност при читање или уредување на вашата порака.