Послужавник,Послужавници,Послужавници За Вклучена Храна, Послужавник за Прикажување Храна, фигурина за скулптура За Домашен Декор за складирање, Статуа На Фигури?
  • Неодамнешно

Послужавник,Послужавници,Послужавници За Вклучена Храна, Послужавник за Прикажување Храна, фигурина

DEN 622.72

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Можете да го ставите на централниот дел на домашната маса за собирање клуч, бонбони, чоколадо и други гаџети Статуата е повеќе од само креативен ракотворби. Тоа е шик ормар и може да прими мали предмети, убави и практични. Изработена од материјал од смола, на површината се нанесува висококвалитетна боја за печење, бојата нема да избледи ниту ќе се олупи. Креативниот дизајн го прави попривлечен и додава шик за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ви благодариме што дојдовте, ви посакувам среќен живот!. Можете да го ставите на централниот дел на домашната маса за собирање клуч, бонбони, чоколадо и други гаџети. Статуата е повеќе од само креативен ракотворби. Тоа е шик ормар и може да прими мали предмети, убави и практични. Изработена од материјал од смола, на површината се нанесува висококвалитетна боја за печење, бојата нема да избледи ниту ќе се олупи. Креативниот дизајн го прави попривлечен и додава шик за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ви благодариме што дојдовте, ви посакувам среќен живот!. Опис : - статуата е повеќе од само креативен ракотворби. Тоа е шик ормар и може да прими мали предмети, убави и практични.- Можете да го ставите на централниот дел на домашната маса за собирање клуч, бонбони, чоколадо и други гаџети.- Креативниот дизајн го прави попривлечен и додава шик за вас.- Изработена од материјал од смола, на површината се нанесува висококвалитетна боја за печење, бојата нема да избледи ниту ќе се олупи.- Може да се користи и како колекционерски материјал и е и најдобар подарок за .Спецификација : - Материјал : Смола-Големина : 34х17х29см/13, 39х6, 69х11, 42 инчи - дијаметар-14 и 17см/5,51 и6, 69инчпакетот Вклучува : 1 Парчерезин Носител На Клучот На Статуата : ве Молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.

- Material:
Resin
- Size:
34x17x29cm/13.39x6.69x11.42inch
- diameter- 14 and 17cm/5.51 and&;6.69inch:
Package Includes:
1 Piece&;Resin Statue Key Organizer Holder:
Note:
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :