Термози 15oz Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кафе Патување Кригла за Мраз Пијалок &Засилувач; Топол Пијалок, Двојно Ѕид Патување Тамблер Чаши Со Истури Доказ Кап
  • Неодамнешно

Термози 15oz Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кафе Патување Кригла за Мраз Пијалок &Засилувач; Топол

DEN 808.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Quality И Издржливост : внатрешноста на оваа вакуумска шолја за кафе е изработена од издржлив премиум нерѓосувачки челик Тој е 100% бисфенол а-бесплатен, еколошки, издржлив и може да ги издржи потребите за секојдневна употреба. Пијте 3 методи за пиење : сламена уста, чувајте елегантна вода за пиење; директно пијте уста, мала уста полека добро; Голема уста, виси уво кафе и овошен чај со срце. Задоволете ги вашите многубројни потреби. ●Кожен ремен® : Прилагодлив појас за чаши од стп кожа, кој може да се носи на различни начини како што се едно рамо, коси лопатки и рачни. Пијте каде и да одите. ●Изолирана кригла за кафе●Користење на процес на вакуумско бакарно јадро, 6 часа долгорочна изолација, но според различното опкружување, времето на изолација ќе се промени! . Истурете топло или ладено кафе во вашата шолја за кафе изолирана со вакуум и ќе се чувствувате енергично во текот на денот. ®Одличен подарок : оваа шолја за кафе за повеќекратна употреба прави одличен роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, подарок За денот на Вљубените за најблиските, пријателите и семејството. Quality И Издржливост : внатрешноста на оваа вакуумска шолја за кафе е изработена од издржлив премиум нерѓосувачки челик. Тој е 100% бисфенол а-бесплатен, еколошки, издржлив и може да ги издржи потребите за секојдневна употреба. Пијте 3 методи за пиење : сламена уста, чувајте елегантна вода за пиење; директно пијте уста, мала уста полека добро; Голема уста, виси уво кафе и овошен чај со срце. Задоволете ги вашите многубројни потреби. ●Кожен ремен® : Прилагодлив појас за чаши од стп кожа, кој може да се носи на различни начини како што се едно рамо, коси лопатки и рачни. Пијте каде и да одите. ●Изолирана кригла за кафе●Користење на процес на вакуумско бакарно јадро, 6 часа долгорочна изолација, но според различното опкружување, времето на изолација ќе се промени! . Истурете топло или ладено кафе во вашата шолја за кафе изолирана со вакуум и ќе се чувствувате енергично во текот на денот.