Кингстон NV2 500G M. 2 2280 NVMe Внатрешна SSD &засилувач; NV2 250G M. 2 2280 NVMe Внатрешна SSD &засилувач; 480GB A400 SATA 3 2.5 Внатрешна SSD SA400S37/480G-HDD Замена За Зголемување На Перформансите
  • Неодамнешно

Кингстон NV2 500G M. 2 2280 NVMe Внатрешна SSD &засилувач; NV2 250G M. 2 2280 NVMe Внатрешна SSD &засилувач; 480GB

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производ 1 : Идеален За работна температура на лаптопите : 0°C-70°C Идеален За лаптопи и мали Компјутери. Идеален за лаптопи и мали Компјутери. Кингстон NV2 500 G M. 2 2280 NVMe Внатрешна SSD PCIe 4.0 Gen 4x4 До 3500 MB/s SNV2 S/500 GKingston NV2 PCIe 4.0 NVMe SSD е значителен раствор за складирање од следната генерација напојуван од контролер Gen 4x4 NVMe. NV2 обезбедува пониски барања за енергија и помала топлина за да помогне да се оптимизираат перформансите на вашиот систем и да се испорача вредност без жртва. Компактниот едностран дизајн M. 2 2280 (22x80mm) го проширува складирањето до 2 TB додека заштедува простор за други компоненти, што ГО прави NV2 идеален за потенки тетратки, системи со мал фактор (SFF) и САМОСТОЈНИ матични плочи. Достапно во капацитети ОД 250 GB-2 TB за да ви го дадете целиот простор што ви е потребен за апликации, документи, фотографии, видеа и многу повеќе.Кингстон NV2 250 G M. 2 2280 NVMe Внатрешна SSD PCIe 4.0 Gen 4x4 До 3000 MB/s SNV2 S/250 GKINGSTON NV2 PCIe 4.0 NVMe SSD е значителен раствор за складирање од следната генерација напојуван од контролер Gen 4x4 NVMe. NV2 обезбедува пониски барања за енергија и помала топлина за да помогне да се оптимизираат перформансите на вашиот систем и да се испорача вредност без жртва. Компактниот едностран дизајн M. 2 2280 (22x80mm) го проширува складирањето до 2 TB додека заштедува простор за други компоненти, што ГО прави NV2 идеален за потенки тетратки, системи со мал фактор (SFF) и САМОСТОЈНИ матични плочи. Достапно во капацитети ОД 250 GB-2 TB за да ви го дадете целиот простор што ви е потребен за апликации, документи, фотографии, видеа и многу повеќе.Кингстон 480 GB A400 SATA 3 2.5" Внатрешна SSD SA400 S37/480 G-HDD Замена За Зголемување На Перформансите Неверојатни брзини плус цврста сигурност на карпата-погонот Со цврста состојба На Кингстон А400 драматично ја подобрува одзивноста на вашиот постоечки систем со неверојатно време на подигање, вчитување и пренос на датотеки во споредба со механичките хард дискови.