Бонбо Ту-32-20 Дизел гориво Систем за притисок Тест за тестирање на притисок-Компјукк
  • Неодамнешно

Бонбо Ту-32-20 Дизел гориво Систем за притисок Тест за тестирање на притисок-Компјукк

DEN 1567.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Совршено вклопување - одговара на тестовите за тестирање на Compuchek на дизел моторите Cummins, како и други дизел мотори кои се опремени со тестото пристаниште Compuchek Одлична функција - се користи за да се провери притисокот на системот на гориво на дизел моторите со тест порта Compuchek. Пакетот вклучува-се состои од склоп на црево со женски компутек што се вклопува на едниот крај и 3-1/2 ", 300 psi мерач од друга страна. Супериорен квалитет-склопот на цревото е направено од синтетичка гума, конечно изработен со црвен слој финиш , покажувајќи добри перформанси и трајно време на услугата. Мерачот е опремен со високо прецизно бирање за да се обезбеди точна вредност. Гаранција за задоволство - Ако не сте задоволни од алатката, едноставно вратете се за целосна наплата за 30 дена или добијте замена за време на 1 Година гаранција преку нашата услуга за клиенти. Ставете нè на тест! Кликнете на копчето "Додај во количка" Сега и добијте го овој корисен производ! Опремена со тест портата Compuchek. Одлична функција-се користи за проверка на притисокот на системот за гориво на дизел мотори со тест порта Compuchek. 300 ПСИ мерач од друга страна. Супериорен квалитет - Собранието на цревото е направено од синтетичка гума, конечно изработено со финиш на црвен капут, покажувајќи добри перформанси и трајно време на услугата. Мерачот е опремен со високо прецизно бирање за да се обезбеди точна вредност. Гаранција за задоволство - Ако не сте задоволни од алатката, едноставно вратете се за целосна наплата за 30 дена или добијте замена за време на гаранцијата од 1 година преку нашата услуга за клиенти. Ставете нè на тест! Кликнете на копчето "Додај во количка" сега и добиј го овој корисен производ!. Мерач на тестирање на притисок на системот за дизел гориво TU-32-20-Компјуек за употреба на пристаништата за тест Compuchek на системот за гориво на дизел моторите Cummins, како и други дизел мотори кои се опремени со тестовите за тестови COMPUCHEK.