Држачи За Свеќи Од Розово Злато Комплет од 6, Држачи За Свеќници со 3 Различни Големини, Одлични За Украсување На Домот И Украси На Централната Маса, Држач За Свеќниц?
  • Неодамнешно

Држачи За Свеќи Од Розово Злато Комплет од 6, Држачи За Свеќници со 3 Различни Големини, Одлични За Украсување На Домот

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1ЛЕСНО СЕ СКЛОПУВА-Едноставно поставете ги овие држачи за свеќи со навртување заедно. Исто така е лесно да се демонтира и доаѓа со заштитен стиропор, што го прави складирањето ветре.ИЗДРЖЛИВИ И ЦВРСТИ - овие се дизајнирани да држат свеќи од 3/4 инчи и СВЕЌИ СО ЛЕР. Цврстата основа има подлога за фланелет одоздола за да ја направи стабилна, анти-лизгачка и да го заштити вашиот мебел.ОДРЖУВАЈТЕ БЕЗ НАПОР-Избришете ги овие држачи за свеќници со мека, чиста крпа за да бидат чисти и сјајни. Тие се висококвалитетни, а сепак домашен декор со ниско одржување!.РАЗНОВИДЕН ДЕКОР - нашите држачи за розово злато можат да направат едноставен мебел гранд и луксузен. Користете го во различни прилики и локации како што се свадби, годишнини вечери и за вашиот живот или трпезарија.ЛУКСУЗНИОТ ПОДАРОК - овие се спакувани во добро дизајнирана кутија, што ги прави идеален подарок за пријателите и роднините. Секој што сака да го разубавува своето место или да организира настани, ќе го сака ова!.ЛЕСНО СЕ СКЛОПУВА-Едноставно поставете ги овие држачи за свеќи со навртување заедно. Исто така е лесно да се демонтира и доаѓа со заштитен стиропор, што го прави складирањето ветре.ИЗДРЖЛИВИ И ЦВРСТИ - овие се дизајнирани да држат свеќи од 3/4 инчи и СВЕЌИ СО ЛЕР. Цврстата основа има подлога за фланелет одоздола за да ја направи стабилна, анти-лизгачка и да го заштити вашиот мебел.ОДРЖУВАЈТЕ БЕЗ НАПОР-Избришете ги овие држачи за свеќници со мека, чиста крпа за да бидат чисти и сјајни. Тие се висококвалитетни, а сепак домашен декор со ниско одржување!.РАЗНОВИДЕН ДЕКОР - нашите држачи за розово злато можат да направат едноставен мебел гранд и луксузен. Користете го во различни прилики и локации како што се свадби, годишнини вечери и за вашиот живот или трпезарија.ЛУКСУЗНИОТ ПОДАРОК - овие се спакувани во добро дизајнирана кутија, што ги прави идеален подарок за пријателите и роднините. Секој што сака да го разубавува своето место или да организира настани, ќе го сака ова!. Украси и централни парчиња, но направете го тоа големо?Нашите Држачи За Златни Свеќи ќе ви служат и стил и функција!Нашиот комплет доаѓа со 6 парчиња држачи за свеќи со 3 различни висини. Ова ќе ви даде подобар ефект и атмосфера кога ќе се запали и прикаже. Едноставно поставете ги овие држачи за свеќи со навртување заедно. Исто така е лесно да се демонтира и доаѓа со заштитен стиропор, што го прави складирањето ветре. Без напор голема.Овие се дизајнирани да држат свеќи од 3/4 инчи и ЛЕД свеќи.