иневгого Париз Ајфеловото Вино Канти За Складирање Со Капаци За Организирање Корпа За Складирање Со Рачки Оксфорд Крпа Кутија За Чување Коцки За Облека
  • Неодамнешно

иневгого Париз Ајфеловото Вино Канти За Складирање Со Капаци За Организирање Корпа За Складирање Со Рачки Оксфорд

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

●Уникатна Декорација●Нашите корпи за складирање доаѓаат со стилски и уникатни отпечатоци Кутиите за складирање се достапни во различни модели, кои можат да ја красат вашата спална соба, работна соба или дневна соба и да станат модерен украс на вашиот дом. ●Висококвалитетна Кутија За Складирање ● Нашата корпа со капак е составена ОД 300д оксфордска ткаенина + шуплива табла, без мирис, оксфордската ткаенина е потрајна од другите ткаенини. Дури и ако кутијата за складирање во канцеларија е делумно валкана, корпата со капак може да се избрише со влажна крпа. ①Одличен Дизајн На Производот Кантите за складирање имаат две рачки што лесно се сфаќаат лево и десно, кои лесно може да се лизгаат внатре и надвор кога ќе се стават на полица или во плакар. Корпата за облека има капак со леплива тока, што може совршено да го покрие горниот дел и да спречи влегување прашина, елиминирајќи ја маката од честото чистење. ●Лесно Се Склопува. Коцките за складирање може лесно да се соберат кога е потребно, стабилни и цврсти, со силна поддршка, декоративната кутија може брзо да се расклопи кога не се користи и не зазема премногу простор кога се чува. ●Погоден За Различни Сцени ● Уникатен дизајн на преклопување и редење, совршен за чување облека, документи, книги и играчки. Големата преклопна кутија за складирање со капак може да се стави под креветот, во плакарот, во дневната соба, во автомобилот и другите места што треба да се складираат. "Зошто да ги избереме нашите кутии за складирање? 1. Материјал : - 300д оксфордска ткаенина + шуплива табла. Оксфордската ткаенина е потрајна и поддржувачка од другите крпи, без мирис. Пакување и големина : : 42см(16.54 инчи)*32см(12.60 инчи)*30см(11. Мултифункционален : Уникатен дизајн на преклопување и редење, идеален за чување предмети како облека, документи, книги и играчки. Со уникатно печатење, тоа е првиот избор за складирање и декорација на просторијата. Дизајн предности : кантите за складирање имаат две рачки за лесно фаќање што го олеснуваат лизгањето и извлекувањето кога кантите за складирање се на полица или во плакар.