Брунел Кожа Графика Таблет Фолио Случај-Компатибилен СО TECLAST F5R КОМПЈУТЕР 360 Степен Ротирачки 11.6 Екран На Допир
  • Неодамнешно

Брунел Кожа Графика Таблет Фолио Случај-Компатибилен СО TECLAST F5R КОМПЈУТЕР 360 Степен Ротирачки 11.6

DEN 1233.60

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Го одржува вашиот уред и додатоци (напојување, игла) безбедни, заштитени и организирани Вградениот Ergономски Штанд се расплетува и овозможува поудобно искуство со цртање. Мекиот ентериер Со Микро влакна ја одржува вашата таблета чиста и заштитена. Внатрешната торбичка може да собере помали графички таблети и вклучен е држач за вашето игла.