Карирани Наутички Ремени Шминка Воз Случаи Патување Шминка Торба Водоотпорен Преносни Козметички Случаи Организатор
  • Неодамнешно

Карирани Наутички Ремени Шминка Воз Случаи Патување Шминка Торба Водоотпорен Преносни Козметички Случаи Организатор

DEN 287.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најважни работи Материјал : Козметичката кеса е изработена од висококвалитетен полиестер. Водоотпорен и издржлив и лесен за чистење. Смешен Дизајн На Шаблони : козметичката торба доаѓа во различни забавни модели од кои можете да изберете, дизајнирани само за вас, додавајќи го вашиот уникатен стил и одржувајќи ве во стил. Лесен За Носење : големината на козметичката кеса го олеснува складирањето во багажот или на работната маса, а неговиот дизајн што може да се преклопи нема да зазема многу простор кога не го користите. Мултифункционална Торба За Шминка : оваа торба за шминка не само што може да ја чува вашата козметика, туку и накит, електронски додатоци, камера, есенцијални масла, тоалети, опрема за бричење, скапоцености итн. Големина : 22, 5х15х13, 8 см / 8, 9х5, 9х5, 4 инчи, обезбедувајќи ви доволно простор за складирање на вашите најважни работи. Материјал : Козметичката кеса е изработена од висококвалитетен полиестер. Водоотпорен и издржлив и лесен за чистење. Смешен Дизајн На Шаблони : козметичката торба доаѓа во различни забавни модели од кои можете да изберете, дизајнирани само за вас, додавајќи го вашиот уникатен стил и одржувајќи ве во стил. Лесен За Носење : големината на козметичката кеса го олеснува складирањето во багажот или на работната маса, а неговиот дизајн што може да се преклопи нема да зазема многу простор кога не го користите. Мултифункционална Торба За Шминка : оваа торба за шминка не само што може да ја чува вашата козметика, туку и накит, електронски додатоци, камера, есенцијални масла, тоалети, опрема за бричење, скапоцености итн. Лесен За Носење Двонасочен патент, широка рачка, поудобен и безбеден за носење. Поголем Капацитет овој случај го продлабочи својот капацитет, кој може да спакува повеќе козметика и други дневни најважни работи. Водоотпорен Материјал оваа козметичка кеса е изработена од висококвалитетна полиестерска ткаенина, водоотпорна, отпорна на гребење и лесна за чистење.