Бестонзон 4 Парчиња Послужавник За Вода Дозер За Детергент За Перење Детергент Пара Држач За чаши Послужавник За Капење За Ѕиден Детергент Капка По Капка Ѕиден Сад
  • Неодамнешно

Бестонзон 4 Парчиња Послужавник За Вода Дозер За Детергент За Перење Детергент Пара Држач За чаши Послужавник

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Послужавник за капки хотел : Силна, отпорна на абење, силна носивост, не е лесна за деформација и кршење Диспензерот За заштита на подот и Ѕидот : Одлична изработка, нежна форма, добра текстура, прекрасен изглед, модерен и уникатен. Послужавник за капење со спреј : со мазни рабови и површина, садот за капе е безбеден за употреба и нема да ве повреди, и е. Капе Фиока За Автоматски Диспензерот : ??Широк опсег на примена, погоден за повеќето автоматски диспензери за сапун, многу удобен. Фаќач за капе : Нашата фиока за капење на диспензерот може да трае термин, доволно издржлив и ;. Послужавник за капки хотел : Силна, отпорна на абење, силна носивост, не е лесна за деформација и кршење. Диспензерот За заштита на подот и Ѕидот : Одлична изработка, нежна форма, добра текстура, прекрасен изглед, модерен и уникатен. Послужавник за капење со спреј : со мазни рабови и површина, садот за капе е безбеден за употреба и нема да ве повреди, и е. Капе Фиока За Автоматски Диспензерот : ??Широк опсег на примена, погоден за повеќето автоматски диспензери за сапун, многу удобен. Фаќач за капе : Нашата фиока за капење на диспензерот може да трае термин, доволно издржлив и ;. Пакетот Вклучува 4 х капе Коцки Карактеристики-Материјал : АПС Капе Фаќач За Рака Сапун Диспензерот-Боја : БЕЛА САПУН ДИСПЕНЗЕРОТ КАПЕ Фаќач-Големина : 17,00Х13, 00Х10, 00см/6, 68Х5, 11Х3 Капе Послужавник За ѕид монтирани. - Стилскиот и едноставен дизајн на изгледот го прави да одговара со многуте видови стилови на декор или Држач За Диспензерот За Пластичен Сапун. - Професионален концепт за designономски дизајн, кога се користи, чувствувајте се удобно и одлично искусете ја фиоката за капки диспензерот за сапун. - Со мазни рабови и површина, садот за капење е безбеден за употреба и нема да ве повреди и е Без Допирна Фиока за Диспензерот за Сапун. - Силна, отпорна на абење, силна носивост, не е лесно да се деформира и скрши Капе И Прскање Послужавник. - Нашата фиока за капење на диспензерот може да трае термин, доволно издржлив и фиока за капење на омекнувачот.