Стандардна Класа Х Приклучок Гејџ, Алатка Челик, Оди, 0.9133 Опсег, 2 Должина
  • Неодамнешно

Стандардна Класа Х Приклучок Гејџ, Алатка Челик, Оди, 0.9133 Опсег, 2 Должина

DEN 774.40

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Класа Х (0 00006" толеранција) Алатка Челик 60/65 Рк (Ладно Стабилизирани). 4 микроинч завршница или подобро. Круг во рамките на 1/2 од толеранција сертификат За Точност вклучени. Класа Х (0 00006" толеранција). Алатка Челик 60/65 Рк (Ладно Стабилизирани). 4 микроинч завршница или подобро. Круг во рамките на 1/2 од толеранција сертификат За Точност вклучени. Користете како мајстори за калибрирање на мерната опрема или за директно прикажување на делови во Секој случај Овие Класа X (+ 00004" - 0000" или + 0000" - 00004") Приклучните Мерачи обезбедуваат точни економични стандарди за мерење совршени и за подот на продавницата или за лабораториски Сертификат за Точност вклучен Достапен Со Сертификат За Калибрација што може да се следи ДО NIST.