1970 Година, Црвен Бербер, Автограм, Рачно Напишано Барање За Поминување На Печатот-Млб Исечени Потписи
  • Неодамнешно

1970 Година, Црвен Бербер, Автограм, Рачно Напишано Барање За Поминување На Печатот-Млб Исечени Потписи

DEN 2447.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Млб Намали Потписи. Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Млб Намали Потписи. 1970, "Црвен" Бербер," Автограм " (ЈСА), Рачно Напишано Барање За Прес-Пропусница (Оскудно) Ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен црвен бербер сувенири. Њујорк јенкис сувенири.