Ја Сакам Париз Ајфеловата Кула Склопувачки Коцки За Складирање Ткаенина Кутија 11 Инчни Преклопливи Канти за Складирање Со Рачки
  • Неодамнешно

Ја Сакам Париз Ајфеловата Кула Склопувачки Коцки За Складирање Ткаенина Кутија 11 Инчни Преклопливи Канти за Складирање

DEN 479.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТП+платно Произведено во САД Или Увезено. Големина : големината на кутијата за коцки за складирање е 10,6 "l x 10,6" W x 10,6 " H, овие фиоки за коцки лесно можат да се вклопат во сите видови стандардни полици за организатори на коцки, без хаос повеќе. Материјал : оваа кутија за складирање со преклопување на коцки е изработена од висококвалитетна стп кожа и платнена ткаенина. Тој е силен во структурата и издржлив и нема лесно да ги гребе предметите. Пренослив Склоплив : рачките од двете страни го олеснуваат ракувањето со коцката за складирање. Страната на корпата за складирање има силен картон и отстранлив долен панел, така што може да се преклопи за лесно складирање. Лесно Складирање : Оваа корпа за складирање што може да се преклопи е многу погодна за ставање во гардероба или библиотека, која се користи за складирање и организирање предмети, така што вашата околина е почиста и уредна. Разноврсна : Нашата практична и мултифункционална кутија за складирање може да се користи за чување книги, играчки, облека, крпи, чорапи или играчки за миленичиња. Тоа е совршено складиште за дневна соба, спална соба, бања, соба за сите и занаетчиска соба. Произведено во САД Или Увезено. Големина : големината на кутијата за коцки за складирање е 10,6 "l x 10,6" W x 10,6 " H, овие фиоки за коцки лесно можат да се вклопат во сите видови стандардни полици за организатори на коцки, без хаос повеќе. Материјал : оваа кутија за складирање со преклопување на коцки е изработена од висококвалитетна стп кожа и платнена ткаенина. Тој е силен во структурата и издржлив и нема лесно да ги гребе предметите. Пренослив Склоплив : рачките од двете страни го олеснуваат ракувањето со коцката за складирање. Страната на корпата за складирање има силен картон и отстранлив долен панел, така што може да се преклопи за лесно складирање. Лесно Складирање : Оваа корпа за складирање што може да се преклопи е многу погодна за ставање во гардероба или библиотека, која се користи за складирање и организирање предмети, така што вашата околина е почиста и уредна.